Študenská karta ISIC/EURO 26

Aktuálne - prolongácia vydaných ISIC kariet

Pre budúcich prvákov

Platnosť karty

Ak nefunguje ISIC

Žiadosti a tlačivá

Zdajte nadpis

Aktuálne - prolongácia vydaných ISIC kariet

Vážení rodičia, milí študenti!

Aby ste v ďalšom školskom roku mohli využívať svoj preukaz žiaka ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí je potrebné predĺžiť jeho platnosť.

Obnovte si platnosť preukazu v dvoch krokoch

Krok 1 Zakúpte si známku ISIC – predĺženie zliav

Známku si môžete objednať:

  • priamo v škole (kontaktná osoba je RNDr. Monika Poľanská, monika.polanska@ssjsl.sk) – známku si vyzdvihnete na sekretariátte školy, cena takto zakúpenej známky je 10 € 
  • alebo na www.objednaj-preukaz.sk – známka vám príde poštou priamo domov – cena takto zakúpenej známky je 10 € + poštovné.

Každý študent, ktorý si obnoví platnosť preukazu známkou ISIC 09/20XX, získa v septembri už tradičnú kupónovú knižku. Nachádzajú sa v nej kupóny s extra zľavami nad rámec bežných zliav. Platia do 17.11.20XX.

Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC) nájdete aj na www.isic.sk.

 

Krok 2 Pošlite SMS – predĺženie platnosti čipu

Pošlite SMS správu na číslo 8844 v tvare TC medzera Priezvisko (uvedené na  preukaze) medzera číslo čipu (uvedené na  preukaze) – (meno uvádzajte ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).

Následne priložte preukaz k terminálu, ktorý sa nachádza:

  1. na sekretariáte školy (v pracovných dňoch od 8.00 h do 14.00 h)
  2. alebo na verejne dostupných miestach, ich zoznam nájdete na www.preukazstudenta.sk.

(V prípade, že vo vašom okolí nie je verejný terminál, stačí, ak si priložíte preukaz k terminálu v škole na začiatku nového školského roka. Ale odporúčame, aby ste si štandardne predĺžili platnosť zľavy v doprave a nečakali do septembra, aby ste mohli využívať plnohodnotne zľavu u každého dopravcu aj počas prázdnin.)

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData, tel.: 0905 384 092 (pracovné dni 7.00 – 15.00 h), email: preukazstudenta@transdata.sk.

 

S platným preukazom budete môcť:

  • denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami
  • využívať zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete, napríklad v kine, v e-shopoch, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní (viac na www.isic.sk)
  • uplatniť si nárok na ISIC paušál s výhodným balíkom mobilných dát (viac na www.isicpausal.sk)
  • uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie.(viac na http://isic.sk/poistenie-istotka)
  • mať jeden preukaz ako univerzálnu dopravnú kartu pre MHD, SAD aj vlakovú dopravu na žiacke cestovné po celom Slovensku (viac na www.ubian.sk)
  • využívať aj 75 % zľavu na vlaky a medzimestské autobusy v Čechách celoročne, teda aj počas letných prázdnin (platí aj pre maturantov) (viac na www.isic.cz)

Pre budúcich prvákov

Vážení rodičia!

Život žiaka sa stáva každým rokom nákladnejším. Na škole si to veľmi dobre uvedomujeme. Pre našich žiakov preto vydávame medzinárodný preukaz ISIC/EURO<26, ktorý je identifikačným preukazom žiaka našej školy. Preukaz Vám zároveň môže ušetriť desiatky až stovky eur.

Platnosť karty

Platnosť ISIC karty je rôzna pri použití čipu a pri využívaní zliav v aktuálnom školskom roku

Čipová platnosť (t.j. na MHD, SAD, ŽSR, …) je vždy do konca júna aktuálneho šk. roka.

Ak máte zakúpenú aktuálnu známku – ISIC 09/20XX (t.j. na zľavy, …. ) – jeho platnosť je do 30. 09. 20XX.

Ak nefunguje ISIC

V prípade otázok a  problémov s ISIC kartou sa obracajte na kontaktnú osobu pre našu školu. V prvom rade si ale skontrolujte platnosť karty (nálepka) a platnosť čipu.

Kontaktná osoba: RNDr. Monika Poľanská, monika.polanska@ssjsl.sk

Žiadosti a tlačivá

Žiadosť o vystavenie ISIC alebo ITIC karty si môžete vyzdvihnúť na sekretariáte školy, alebo si ich stiahnite, vytlačte a odovzdajte RNDr. Monike Poľanskej

Na stiahnutie (pdf formát):